Postřikovače

Samojízdné postřikovače Amazone Pantera, NOVINKA!

Samojízdné postřikovače Amazone Pantera, NOVINKA!

Nejmodernější technologie a inteligentní systémy řízení se snoubí v tomto samojízdném postřikovači. Pantera je vybavena moderním systémem „SpeedSpraying až do 20 km/h“, a proto pracuje svižně na poli. Na silnici pak může uhánět maximální rychlostí až 50 km/h.

Prospekty ke stažení

Tažené postřikovače Amazone UX

Tažené postřikovače Amazone UX

Postřikovač UX s maximální kapacitou nádrže 11200 l a s pracovním záběrem až 40 m má nízko uložené těžiště a kompaktní rozměry. Postřikovač je obratný, snadno se s ním manipuluje a díky optimálnímu tlumení ramen je uzpůsoben pro maximální rychlost při postřiku a při transportu.

Tažené postřikovače Amazone UG

Tažené postřikovače Amazone UG

Široký rám z profilové oceli, kompaktní nádrž a robustní postřikovací ramena v profilové konstrukci zajišťují optimální stabilitu systému. Proto je postřikovač UG zároveň velmi robustní a lehký. Veškeré hadice jsou bezpečně uloženy v rámu a v jeho profilech.

Nesené postřikovače Amazone UF a čelní nádrž FT

Nesené postřikovače Amazone UF a čelní nádrž FT

Veškeré nesené postřikovače UF s objemem až 1800 l mají lehký, stabilní rám a úzkou nádrž s vhodně umístěným těžištěm. Moderní polyetylenové zásobníky oblého tvaru přispívají k dokonalému míchání a čištění. Zbytkové množství je minimální. Zejména na menších plochách se přední zásobník ukazuje jako vhodná alternativa k neseným postřikovačům. Díky většímu objemu nádrže dosahuje systém s předním zásobníkem FT 1001 stejného plošného výkonu jako tažený postřikovač nebo samojízdný stroj.

New Holland AG New Holland CE ZDT Amazone OPaLL-AGRI Kuhn Pichon Strautman Landpride Tehnos SIP Fornal Isaria