Mulčovače

Univerzální mulčovače Kuhn VKM

Univerzální mulčovače Kuhn VKM

Vybavené kladivy s lopatkovou plochou a cepy jsou určené pro likvidaci zelené hmoty z různých ploch, pěstitelských zahrad, lučních porostů, křoví, neobdělávané půdy, úhoru - jsou kompaktní, malé velikosti - mají zaoblené tvary - s možnosti bočního přesunutí - rotor s cepy ve šroubovici - ovládání výšky opěrným válcem s montážní skupinou odnímatelného krajního ložiska - v převodovce je zabudovaný volnoběh.

Prospekty ke stažení

Mulčovače Kuhn BK

Mulčovače Kuhn BK

Zemědělské drtiče a mulčovače, nesené na tříbodovém závěsu - zpracovávají smíšený porost / řadu vysokých plodin jako slámu, kukuřičná stébla, trávu, slunečnici, porost na úhorech a hřebenitou půdu - v převodovce je zabudovaný volnoběh - široká řada komponentů - k dispozici je několik druhů vybavení - vysoké pracovní rychlosti - obzvláště dlouhé díly drtícího ústrojí.

Prospekty ke stažení

Univerzální mulčovače Kuhn BKE

Univerzální mulčovače Kuhn BKE

Broušené cepy – pro řezání řeziva a révového dřeva, drcení sklizňových zbytků nebo roští, pro údržbu luk a úhorů – malé rozměry – nízká stavební výška – zakulacené profily – přesazení do strany – rotor se spirálově uspořádanými noži (VKM) – válec s demontovatelným uložením – úhlový převod s integrovaným volnoběhem.

Prospekty ke stažení

Mulčovače na údržbu krajiny TB

Mulčovače na údržbu krajiny TB

TB, TBE a TBES mulčovače vynikají univerzálností použití. Ať už je to boj proti plevelům na okrajích pole, údržba travnatých pruhů, příkopů, břehů nebo mulčování živého plotu - existuje řešení pro každého. V různých situacích provádějí spolehlivou práci, podporovanou robustní konstrukcí s bezpečnostními prvky, aby nedošlo k poškození.

Prospekty ke stažení

New Holland AG New Holland CE ZDT Amazone OPaLL-AGRI Kuhn Pichon Strautman Landpride Tehnos SIP Fornal Isaria