Servis a díly

 
Pro středisko Kolín          : servis.kolin@zznpolabi.cz
Pro středisko Chotětov : servis.chotětov@zznpolabi.cz
 
 

SERVIS – VÁM NABLÍZKU

Zastupujeme na českém trhu renomované světové výrobce a klademe velký důraz na poskytování stabilního technického zázemí a kvalitní servisní sítě. Naším cílem je nabídnout vám prostřednictvím našich autorizovaných partnerů servisní služby na špičkové úrovni a být spolehlivým partnerem ve vašem podnikání. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený servisní tým, ale i vhodné servisní zázemí odpovídající světovým standardům. Na servisní střediska jsou přenášeny prostřednictvím technického servisu a školícího centra veškeré technické informace přímo od výrobců a hlavně se poznatky z provozu strojů v terénu vrací nazpět k výrobci a odráží se ve zlepšeních a inovacích.

Protože jsme blízko Vaší farmy, můžeme k Vám zajet častěji, i na preventivní prohlídku. V případě mimořádných událostí na stroji může servisní technik, vybavený počítačem, vyhledat potřebný díl přímo na poli.

Jsme tu pro Vás, abychom zabezpečili bezproblémovou funkci a vysokou spolehlivost vašich strojů. Chceme být plnohodnotným partnerem ve vašem úspěšném podnikání!

Ing. Pavel Hodač
Vedoucí servisu - Kolín
mobil: 602 198 485
e-mail: pavel.hodac@zznpolabi.cz

Ing. Vladimír Žid
Vedoucí servisu - Chotětov
mobil: 602 126 662
e-mail: vladimir.zid@zznpolabi.cz

 

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY NA DOSAH RUKY

Snadná dostupnost náhradních dílů je naším cílem. Nežádoucí prostoje stroje snižují produktivitu práce a ve svém důsledku i váš zisk. Uvědomujeme si těžkosti způsobené prostojem stroje, a proto rychle reagujeme. Běžné opotřebitelné a obrátkové díly jsou standardně na skladě. Nabízíme vám originální náhradní díly za konkurenceschopné ceny, protože jen originální díly zajišťují kvalitní a hospodárný provoz, dlouhou životnost a nižší náklady na montáž. Máme úplné přístupy do katalogů výrobců a náš personál je pečlivě proškolen, aby vám odborně poradil s výběrem vhodného dílu.

Václav Buchal
Vedoucí skladu náhradních dílů - Kolín
mobil: 602 762 980
e-mail: vaclav.buchal@zznpolabi.cz

Sklad Kolín
e-mail: sklad.servis@zznpolabi.cz

Stanislav Žák
Prodej náhradních dílů - Chotětov
mobil: 725 862 810
e-mail: stanislav.zak@zznpolabi.cz
 

New Holland AG New Holland CE ZDT Amazone OPaLL-AGRI Kuhn Pichon Strautman Landpride Tehnos SIP Fornal Isaria