Enter your keyword

O nás

ZZN Polabí, a.s. - Divize ZT

Minulost a budoucnost

Divize zemědělské techniky byla založena v tehdejším ZZN Polabí v Nymburku na prodejním a servisním středisku v Pečkách na počátku roku 1995. Prodejní sortiment zastupovaly značky Claas, Fendt, Becker, Väderstadt, později potom Kverneland. Tento stav trval do konce února 2007. Poté přešla divize zemědělské techniky do podniku ZZN Polabí, a.s. v Kolíně. Od 1. 3. 2007 začala prodávat stroje značek New Holland, Kuhn, Berthoud, později potom stroje Amazone, OPaLL-AGRI, ZDT, Pichon a Strautmann. Její působnost a spektrum služeb se lety rozšiřovaly a vyvíjely až do dnešní podoby. Naší vizí je zajistit dlouhodobou prosperitu firmy s kvalitními profesionálními službami, které by pomohly zákazníkovi rychle se zorientovat v nových trendech.

Čím se zabýváme

Cílem naší pozornosti je prodej a servis zemědělské, stavební a komunální techniky. Taktéž poskytujeme různé zemědělské služby (sklizeň obilovin, řepky, luskovin, slunečnice, kukuřice na zrno). Věnujeme se také technickému poradenství a financování.

Naše priority

Velký důraz klademe na zajištění kvalitního servisu a včasné dodání všech náhradních dílů. Spokojenost našich zákazníků předurčují kvalitní značky dodávaných komodit.

Koho chceme oslovit

Naše služby jsou určeny pro zemědělskou prvovýrobu a podniky zemědělských a vodohospodářských služeb. Zároveň chceme oslovit malé farmáře, lesníky, podniky údržby silnic, ale i různé velké i malé firmy.

Poskytujeme tyto služby

• prodej zemědělské, komunální a stavební techniky
• prodej náhradních dílů
• kompletní záruční a pozáruční servis
• mobilní servis
• školení obsluh zemědělských strojů pro naše zákazníky zdarma

Máte zájem o některé z našich služeb? Tak neváhejte a zašlete nám poptávku !!!

Poptávka